150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo yalnızca 1TL!
Boğaz Enfeksiyonuna Ne İyi Gelir?

Bakteriyel veya viral ajanlar, boğaz enfeksiyonlarına neden olabilir ağrı ve iltihaplanmaya neden olabilir. Boğaz enfeksiyonu olarak da bilinen boğaz iltihabı, virüs, bakteri, alerji ve hatta mantarlar nedeniyle ortaya çıkabilir. Olası boğaz enfeksiyonların önüne geçmek için çeşitli önlemler alınabilir. Boğaz enfeksiyonlarından kendimizi korumak için en etkili yol bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışmaktır. Dengeli ve yeterli beslenme, bu konuda önemli noktalardandır. Özellikle C vitamini bakımından güçlü olan meyve ve sebzeleri yiyebilir, sigara içmekten kaçınabilir ve kirli ortamlardan uzak durabilirsiniz.

Bitkisel içerikli ürünler, boğaz enfeksiyonlarında boğazınızı yatıştırmaya yardımcı içeriğe sahiptir. Sizi rahatlatmaya destek olabilecek bitkiler veya bitkisel içerikteki şeyler arasında;

Zencefil, boğaz enfeksiyonlarında ve ağrılarında bilinen en iyi rahatlatma yollarından biridir. Oldukça eski bir geçmişi olan zencefilin ekstre halini, boğaz enfeksiyonlarında tercih edebilirsiniz. Kekik, zencefilden sonra akla gelen diğer bitkilerdendir. Kekik ekstresi, antioksidan özelliği ile üst solunum yolu problemlerinizde size yardımcı olur.  Ardıç bitkisi, üst solunum yollarını rahatlamaya yardımcı içeriğiyle bilinen bitkilerdendir. Ardıç ekstresi ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı ürünlere yönelebilir ve bağışıklık sisteminizi destekleyebilirsiniz.

Oda nemlendiricileri ayrıca boğaz enfeksiyonları için etkili bir önlemeye yardımcı bir üründür. Odanızı yaz ve kış aylarında havalandırmalısınız. Soğuk algınlığı ve grip hastaları ile yakın temastan kaçının. Bebekleri ve çocukları hastalardan uzak tutun. Çocukların hijyen ve temizlik konusunda yönlendirilmeleri gerekiyorsa, ellerinde bile olsa vücut temizliğine özen gösterdiklerinden emin olun. Uzun süreli ağrı ve kusma eşlik eden boğaz enfeksiyonları için doktorunuza görünün.

Bakteriyel kaynaklı enfeksiyonlarda bir uzman doktora görünebilirsiniz. Virüslerin neden olduğu boğaz ağrısı ve enfeksiyonlarda da yine bir doktora görünmede fayda olacaktır.

My Guard Kekik ve Zencefil Ekstresi İçeren Bitkisel Şurup 150 Ml’lik şişelerde, boğaz enfeksiyonlarının etkilerini azaltmaya yardımcı olması için sizlere sunulmaktadır. İçerisindeki bitkisel içerik, bir karışım halinde sizlere sunulmaktadır. İçerisinde yer alan kekik ve zencefil içeriği, takviye edici gıda şeklinde sizlere sunulmaktadır. Bağışıklığınızın doğal yollarla güçlenmesinin desteklenmesine yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde karabaş ve ardıç ekstresi de yer alan ürün, doğanın gücünü sizlerle buluşturmaktadır.

Dogaltakviyeler.com.tr

İnternet Sitemizde satışa sunulan ürünler ilaç değil, gıda takviyesidir. Reçete ya da doktor onayı gerektirmez ve ilaç yerine geçmezler. Bu nedenle ürünlerimizin tedavi edici bir etkisi bulunmamaktadır. Gıda takviyeleri ise dengeli beslenmenin yerine geçmez. Sağlıklı beslenmeye ek olarak kullanılmaları gerekir.

Sitemizde yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup taahhüt ve tavsiye yerine geçmeyen bilgilerdir. Sitemizde satılan ürünlerin logo, marka ve diğer patentli hakları, marka sahiplerine aittir. Tüm ürünler %100 orijinaldir ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.