150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo yalnızca 1TL!
Hakkımızda

Biz doktor, kimyager, biyolog ve ilgili mühendislerden oluşan bir firmayız. Ancak her şeyden önce her birimiz insanız. Sahip olduğumuz en değerli şeyin sağlığımız olduğunu bilen, yaşamı seven, ailesine değer veren insanlarız.

Doğal Takviyeler çatısı altında bir araya gelmeden önce, ortak bir problem üzerinde hemfikirdik; modern hayat sağlığımıza iyi gelmiyor. Gündelik hayatta tükettiğimiz tüm katkı maddeleri, stres, hava kirliliği gibi etmenler sağlığımızdan, ömrümüzden çalıyor. Bizleri hasta ediyor ya da enerjimizi bizden alıyor. Normal şartlarda vücutlarımızın başa çıkabileceği ufacık sağlık sorunları bile, hayat tarzımız nedeniyle büyüyor ve ciddi sıkıntılara dönüşüyor.

Doğa aslında bizlere pek çok sorunun çaresini sunuyor. Ancak biz artık gerçekten “doğal” gıdaya bile ulaşamıyoruz. Ulaşabildiğimiz zamanlarda da hangi besinin nelere iyi geldiği, ne zaman, nasıl tüketilmesi gerektiği ile ilgili bir bilgi kirliliği ile mücadele etmemiz gerekiyor.

İşte modern hayatın bu koşturmacası içinde fark ettik ki, insan sağlığı için doğayı en verimli ve en doğru şekilde kullanmamız gerekiyor. Bu bize doğal gıda takviyeleri konusunda uzman bir ekibi bir araya getirmek için ilham verdi ve doğaltakviyeler.com.tr böyle doğdu!

Doğal takviyeler ve sağlık sektöründe 16 yılı aşkın deneyim sahibi olan bir ekip önderliğinde kurulan dogaltakviyeler.com.tr, hammadde aşamasından bitmiş ürün seviyesine kadar sizleri ileri teknoloji ile üretilen doğal, hijyenik, katkısız, tahşişsiz, gelişmiş arge ve ürge çalışmalarının sonucunda etkinliği kanıtlanmış gıda takviyeleri ile buluşturmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Tabiatın bize sunduğu doğal kaynakları, insan yaşamının her anına sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürünlere dönüştüren ürünleri sizler ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için her zaman öncü ve yenilikçi yaklaşımlar benimsiyoruz.

VİZYONUMUZ

Kendini sev, bedenini koru diyerek çıktığımız yolculukta herkesin doğal bir hayata ve sağlıklı bir bedene kavuşmayı hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle kolay ulaşılabilir, doğal, pratik, ekonomik ve ekolojik çözümler sunuyoruz. Çevre bilinci ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor, planlı bir şekilde büyüyerek bölgesel pazarda edindiğimiz başarıyı global bir marka olma yolunda da yakalamayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

-İnsana saygılı

-Dürüst

-Güvenilir

-Çalışkan

-Çevreye duyarlı

-Kaliteli

-Yenilikçi

-Dinamik

-Girişimci

 

BAŞARMA AZMİ VE TAKIM ÇALIŞMASI

Sürdürülebilir büyüme ve mükemmel performansın, yalnızca başarma azmi ve disiplin ile gerçekleştirileceğine inanıyoruz. Biliyoruz ki, doğaltakviyeler.com.tr’nin başarısı da çalışanlarımızın dürüstlüğüne, bilgisine, hayal gücüne, becerisine, çeşitliliğine, gayret ve takım çalışmasına bağlı. Bu amaçla karşılıklı saygı, cesaretlendirme ve ekip çalışması içeren bir çalışma ortamı yaratmayı önemsiyoruz.

YENİLİKÇİLİK VE GELİŞMİŞ ARGE

Bilimsel mükemmellikte en üst düzeye ulaşmak için, insan sağlığını ve yaşam kalitesini korumak konusunda kararlılıkla hareket ediyoruz. Modern teknolojiyi ve bilimsel gelişmeleri her zaman takip ediyor; satış kanallarımızda yalnızca bu titizlik ile üretilen ürünlere yer veriyoruz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Sadece bugünü değil, geleceğimizi de korumayı önemsiyoruz. Her adımımızda çevremizi ve doğal kaynaklarımızı koruma ilkesi ile hareket ediyor, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Etkin kalite güvence sistemi uygulayan, GMP standartlarında üretim yapan tesisler ve GLP standartlarında akreditasyona uygun analizler yapan laboratuvarlar ile kontrolleri gerçekleştirilmiş olan ürünleri satış kanallarımıza dahil ediyoruz. 

 

STANDARTLARIMIZ

İnsan sağlığından hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Bu amaçla belirlediğimiz üretim, kalite ve sağlık standartlarına uymayan hiçbir ürünü doğaltakviyeler.com.tr çatısı altına kabul etmiyoruz.

doğaltakviyeler.com.tr çatısı altında yer alan tüm ürün gruplarında, doğal ve kontrollü üretim sahalarına ekilen genetiği değiştirilmemiş tohumlar, suni gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı kontrollü koşullarda ve yerleşim bölgelerinden ve otoyollardan uzakta, rakımı yüksek yerlerde yetiştirilen tıbbi bitkilerin hammadde olarak kullanıldığı ürünleri tercih ediyoruz.

 

Yalnızca hammadde girişinden son ürün çıkışına kadar uluslararası kalite standartları çerçevesinde, modern teknolojiler ile üretilen ürünler doğaltakviyeler.com.tr çatısı altında yer alabilir.

 

dogaltaviyeler.com.tr ‘de, doğal yapıyı bozan sentetik aroma ve tatlandırıcılar, raf ömrünü uzatan sentetik koruyucular kullanılarak üretilen ürünler bulunmamaktadır.

 

Tıbbi bitkiler doğal ortamda yetiştikleri için üzerlerinde mikrobiyolojik kontaminantlar barındırabilir. Bu nedenle hammaddelere üretim öncesinde uygun sterilizasyon gerçekleştiren üreticilerin ürünleri tercih edilmektedir .

 

Tıbbi bitkilerin içerdiği fitokimyasal etken maddeler, sabit ve uçucu yağlar, ısı, ışık ve havaya duyarlıdır. doğaltakviyeler.com.tr çatısı altında yer alan tüm ürün gruplarında, geri dönüşüme uygun, ısı, ışık ve hava geçirmeyen ambalajlar kullanılmaktadır.

Dogaltakviyeler.com.tr

İnternet Sitemizde satışa sunulan ürünler ilaç değil, gıda takviyesidir. Reçete ya da doktor onayı gerektirmez ve ilaç yerine geçmezler. Bu nedenle ürünlerimizin tedavi edici bir etkisi bulunmamaktadır. Gıda takviyeleri ise dengeli beslenmenin yerine geçmez. Sağlıklı beslenmeye ek olarak kullanılmaları gerekir.

Sitemizde yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup taahhüt ve tavsiye yerine geçmeyen bilgilerdir. Sitemizde satılan ürünlerin logo, marka ve diğer patentli hakları, marka sahiplerine aittir. Tüm ürünler %100 orijinaldir ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.