150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo yalnızca 1TL!
Neden My Guard?

My Guard bitkisel şurup, içeriğindeki bitkilerin ekiminden, bakımına, hasadından işlenmesine dek tüm süreçlerinin titizlikle takip edildiği ve özütlerinin ileri teknoloji kullanarak elde edildiği, donanımlı laboratuvarlarda etken maddelerinin analiz ve kontrol edilmesi ile üretilmektedir.

Zamanında toplanmayan veya doğru şekilde kurutulmayan tıbbi bitkilerden kaliteli etken madde elde edilemez. Kaliteli, etkin ve standardize ürün üretebilmek için modern teknoloji kullanmak ve büyük bir hassasiyet ile üretim yapmak gereklidir. Bu nedenle My Guard gücünü doğru şekilde yetiştirilip toplanmış hammaddeler kullanılmasından ve üretimde modern teknolojiye verdiği önemden almaktadır.

Fitokimyasallar içeren My Guard Bitkisel Şurup, yıllarca süren çalışmalar ile kazanılan tecrübe sonucunda, bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olarak geliştirilmiştir. Üniversite ve sanayi ortak çalışmaları ile sistemik toksisite ve bağışıklık sistemi üzerinde etkinlik testleri yapılarak, kalitesi ve etkinliği güvence altına alınmıştır. My Guard Kekik ve Zencefil Ekstresi içeren Bitkisel Şurup’ta kullanılan Kekik, Ardıç, Karabaş ve Zencefil bitki özütleri, C Vitamini ve Nane Yağı formülasyonu GMP standartlarına uygun üretim tesislerinde gerçekleştirilerek, son teknoloji cihazlar ile uluslararası standartlara uygun bir şekilde kalite kontrolleri yapıldıktan sonra piyasaya sunulmaktadır.

Dogaltakviyeler.com.tr

İnternet Sitemizde satışa sunulan ürünler ilaç değil, gıda takviyesidir. Reçete ya da doktor onayı gerektirmez ve ilaç yerine geçmezler. Bu nedenle ürünlerimizin tedavi edici bir etkisi bulunmamaktadır. Gıda takviyeleri ise dengeli beslenmenin yerine geçmez. Sağlıklı beslenmeye ek olarak kullanılmaları gerekir.

Sitemizde yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup taahhüt ve tavsiye yerine geçmeyen bilgilerdir. Sitemizde satılan ürünlerin logo, marka ve diğer patentli hakları, marka sahiplerine aittir. Tüm ürünler %100 orijinaldir ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.